logo
none provided

VALSTS IESTĀDĒM UN OBJEKTIEM AR PAAUGSTINĀTU DROŠĪBAS LĪMENI

Nodrošinām drošu datu pārraidi un uzglabāšanu atbilstoši jaunākajiem nozares standartiem - un prasībām, izmantojot mqtt šifrētā datu sūtīšanu, privātu datu punktu (Privat AP).
none provided

ĒKĀM AR PAAUGSTINĀTU DROŠĪBAS LĪMENI

Intellify piedāvātie pakalpojumi un platformas iespējas palīdzēs Jums:
none provided
Kontrolēt un pārvaldīt enerģijas patēriņu
none provided
Nodrošināt ēku inženiermezglu stabilu darbību
none provided
Regulēt atsevišķu objektu klimata rādītājus
none provided
Nodrošināt Jūsu datu un ēkas drošību

PLATFORMAS IESPĒJAS UN JŪSU IEGUVUMI

none provided

Automātisko datu ievākšana un vizualizācija

Intellify ievāks un apkopos visus datus par Jūsu objektiem vienā platformā, lai Jūs varētu redzētu pilnvērtīgu pārskatu par katra objekta enerģijas patēriņu un inženiertīklu kopējo darbību.
none provided

Augsta datu drošība

Visi iegūtie dati tiek glabāti uz paaugstinātas drošības serveriem. Datu pārsūtīšana ir šifrēta un pieejama tikai iekšējā tīklā.
none provided

Skaitītāju rādījumu attālināta nolasīšana un uzskaite digitālā formā

Jūs būtiski ietaupīsiet laiku, ko veltāt enerģijas patēriņa skaitītāju nolasīšanai, sadalīšanai un analīzei. Intellify platforma to visu izdarīs Jūsu vietā.
none provided

Personalizētas atskaites

Ar Intellify Jūs varēsiet būtiski ietaupīt laiku, ko veltāt ēkas iemītnieku vai īrnieku informēšanai par enerģijas patēriņu. Atskaites tiks sagatavotas automātiski atbilstoši Jūsu prasībām.
none provided

Automātiskie brīdinājumi

Esiet pirmais, kas uzzina, ja kādā no ēkām ir notikusi ūdens noplūde vai cita avārijas situācija. Intellify sistēma automātiski brīdina tās pārvaldītāju SMS vai e-pastā par aizdomīgi augstu enerģijas patēriņu ēkā. Jūs varēsiet rīkoties uzreiz, lai novērstu seku bīstamību un apjomu.
none provided

Attālinātā vadība

Lai kontrolētu siltuma mezglus, ventilācijas sistēmu Jūs varēsiet izmantot attālinātās vadības funkciju. Tādējādi Jums pat nebūs jāierodas objektā, lai veiktu korekcijas apkures vai ventilācijas intensitātē u.c.
none provided

PIESAKIETIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

Ja vēlaties uzzināt, vai Intellify risinājumi palīdzēs optimizēt enerģijas patēriņu Jūsu pārvaldītās ēkās, piesakieties bezmaksas konsultācijai ar mūsu speciālistiem.

MŪSU ĪSTENOTIE PROJEKTI

Uzziniet, kā Intellify komanda ir palīdzējusi uzlabot vairāku ēku energoefektivitāti.

ALŪKSNES PAŠVALDĪBAS ĒKAS

Intellify komanda nodrošināja Alūksnes pašvaldību enerģijas patēriņa datu iegūšanu un apkopošanu vienā platformā, ar iespēju tos ērti pārvaldīt vienkopus. Līdz šim ēku enerģijas patēriņu ir izdevies samazināt par 16%, saglabājot tajās optimālu komfortu.